Остеоартроз, що допоможе швидко та ефективно?
  • RU
  • UA

КРЕМ REVALIFE™ – ЗНІМАЄ БІЛЬ У СУГЛОБАХ І ПОДОВЖУЄ ЇМ ЖИТТЯ

Остеоартроз, що допоможе швидко та ефективно?

Автори: прес-служба порталу EUROLAB.

Мільйони людей говорять про проблеми онкології. Мільйони доларів вкладають у вивчення діабету. Черги стоять до кардіолога, щоб дізнатися про стан здоров’я свого серця. Але суспільство вперто мовчить про проблеми, до яких призводить остеоартроз. Це захворювання стоїть на першому місці в топі найбільш ризикованих для людини хвороб, адже часто призводить до інвалідності. У групі ризику спортсмени, люди похилого віку, та ті, хто багато часу проводить на ногах. До захворювання призводить надмірна вага, постменопаузний період, дисплазія. Через відсутність інформації про остеоартроз дізнаються тоді, коли лікування проводити занадто пізно.

Тому відновлення проходить тривалий час, застосовуються уколи, фізіотерапія, лазерне лікування і електроміостимуляція. Процес лікування малоприємний і витратний. Що ж робити? Спробувати новинку на українському ринку – крем Revalife™. Реклама стверджує, крем усуває біль в суглобах швидко, діє ефективно і рятує від безлічі проблем. Ми дізналися докладніше, чи ефект від крему настільки чарівний або це рекламне перебільшення, опитали провізорів у аптеках і копнули глибше в історію Revalife™.

Історія появи крему Revalife™

Ентоні Капомаккья знає про остеоартроз так, як ніхто інший. Йому відомо про больові відчуття, порушення функції м’язів і рухової активності. Про те, що при погіршенні стану доведеться замінити суглоб протезом. Знає не з книжок, а відчувши біль на собі. Будучи медиком, Ентоні Капомаккья вирішив перестати терпіти та знайти спосіб врятувати себе. Він був переконаний, можливі здорові суглоби без уколів і тривалих курсів лікувальної фізкультури. Тривалі розробки, експерименти, дослідження разом зі своїм колегою – й еврика! Ентоні та його команді вдалося винайти крем Ревалайф™.

Основний секрет винаходу полягав в NAG – Глюкозаміні. Ця молекула унікальна для дермальної форми випуску. Глюкозамін відповідає за амортизацію в суглобах. Потрапляючи в уражені остеоартрозом суглоби біодоступність глюкозаміну доходила до 40%. У кожній тубі препарату міститься 8,5 г глюкозаміну. Цілющу дію виробляє така концентрація речовини в Ревалайфі. Больові відчуття проходять швидко. Страждаючі на остеоартроз і артрит відчувають полегшення і звільнення від кайданів болю.

Під час вивчення дії крему Ентоні Капомаккья постійно користувався своїм винаходом. Були проведені клінічні дослідження і отримані сертифікати, які доводять результативність крему. Винахідники отримали грант держави США та патент на Ревалайф. Сьогодні Revalife™ можна купити і в Україні.

Результативність Ревалайфу: кому і як допоможе крем?

Провізори стверджують, що захворювання суглобів найчастіше турбують старше покоління, жінок і чоловіків після сорока п’яти років. Ще одна категорія людей, які розшукують препарати від остеоартрозу в аптеках, – спортсмени. Вони скаржаться, що інші препарати надають короткочасний результат, а біль притупляється в повному обсязі.

Як проходить лікування від остеоартрозу?

– Медикаментозне лікування.
– На більш пізніх стадіях захворювання застосовується ударно-хвильова або лазерна фізіотерапія.
– Застосовується внутрішньосуглобова оксигенотерапія.
– Рекомендується санаторне відновлення і зняття навантаження з хворих суглобів.

Лікування настільки тривале, що багато хто просто не може собі дозволити вирватися із соціуму на кілька місяців. Через це болі в суглобах тільки посилюються.

Крем Ревалайф з’явився в Україні з другої половини 2017 року. Медичним представникам стояла складна задача – переконати провізорів, лікарів та пацієнтів в ефективності крему, який вже підкорив американський ринок. Але при цьому був невідомим в Україні. Щодня в аптеках з’являються нові медичні препарати, багато які з них не надають ефекту, тому заслужити довіру було нелегко. Але допомогла ефективність Ревалайфа. Одна з головних переваг крему – швидкий ефект. Тому ті, хто страждають від остеоартрозу швидко відчували зміни та могли ділитися враженнями з іншими. Так за допомогою «сарафанного радіо» популярність крему росла, а лікарі та провізори наповнювалися довірою до препарату, побачивши його результативність.

– Я займалася бігом зі студентських років, – поділилася з нами результатами керуюча мережі кафе Ірина Кравченко, – Біг робив мене щасливою, допомагав досягати успіху, відчувати себе в тонусі. Я й подумати не могла, що моя фізична активність може зашкодити. Лікар діагностував мені остеоартроз рік тому, заборонив займатися бігом. Болі в суглобах ставали все більш виснажливими, в свої тридцять три роки я відчувала себе пенсіонеркою. Знайомий провізор порадив Ревалайф. Я не очікувала такого ефекту. По-перше, больові відчуття швидко зникли. По-друге, через шість місяців користування лікар виявив зміцнення і відновлення суглобів. Я вилікувала ноги, продовжуючи працювати. Сьогодні я продовжую займатися спортом, хоч тепер це звичайний фітнес. Але, все-одно, я нібито заново народилася, відчуваю себе живою й активною.

Як користуватися кремом Revalife™, де його замовити?

Рекомендується наносити крем на проблемні місця два рази на день. Використовувати протягом декількох місяців. Щоб переконатися в ефективності крему, можна провести експеримент. Наносити Revalife™ на суглоби на одній нозі або руці. Через тиждень пацієнт відчує полегшення болю на тій частині тіла, яку лікує, а на інший продовжує відчувати неприємні відчуття.

Використовуючи Revalife™, можна:

– Компенсувати руйнування хряща, адже за допомогою крему в суглоби потрапляє не менше 40% глюкозаміну.
– Відчути швидкий результат.
– Лікуватися в комфортних домашніх умовах, без санаторної ізоляції та неприємних процедур.
– Зміцнити кістковий елемент, суглоби, м’язи.
– Збільшити товщину хрящової тканини.

Остеоартроз займає перше місце в списку захворювань, які найчастіше призводять до інвалідності. Revalife надає профілактичну й лікувальну дію на суглоби, омолоджує організм і відновлюючи його роботу. Це кращий спосіб захистити себе і поліпшити здоров’я.

? Безкоштовна консультація