Яка кількість глюкозаміну в одній тубі крему Revalife™?
  • RU
  • UA

КРЕМ REVALIFE™ – ЗНІМАЄ БІЛЬ У СУГЛОБАХ І ПОДОВЖУЄ ЇМ ЖИТТЯ

Яка кількість глюкозаміну в одній тубі крему Revalife™?

Автори: Revalife™ (Ревалайф™).

У цьому матеріалі детально розповідається скільки глюкозаміну міститься в одній тубі американського інноваційного крему Revalife™ (Ревалайф™). Якщо ви хочете знати скільки необхідно використовувати крему для отримання максимального ефекту – рекомендуємо дочитати до кінця.

Що таке глюкозамін?

Глюкозамін – це компонент хрящової тканини, що відповідає саме за амортизацію в суглобах. Він необхідний для правильного формування або зміцнення таких тканин, як: хрящі (оберігають суглоби), синовіальна рідина (змащує суглоби), кісткові елементи, м’язи, сухожилля і зв’язки. Саме NAG-глюкозамін є основною діючою речовиною крему Ревалайф™ з біодоступністю* 40%.

В одній тубі – 85 г крему. У кожному грамі крему міститься 100 мг глюкозаміну, а це 10% активної речовини. Значить в тубі міститься 8,5 г глюкозаміну.

Revalife™ – це принципово новий гель, створений для трансдермальної доставки глюкозаміну. В результаті клінічних спостережень у хрящову тканину доставляється понад 40% активної речовини.

Згідно з інструкцією, рекомендується наносити на хворе місце 90 г крему протягом одного місяця. Це означає, що кожну добу треба наносити 3 г крему: 1,5 г вранці та 1,5 г ввечері.

У 1,5 г крему Revalife™ міститься 150 мг глюкозаміну. Всмоктується 99% речовини – 148 мг. Відповідно в тканини суглоба потрапляє 40%, тобто 60 мг. Для порівняння – при пероральному прийомі таблетованих форм, що містять глюкозамін, дозування становить 1500 мг (3 рази по 500 мг на добу), тоді як надходить в суглоб менш 1%, тобто приблизно 15 мг глюкозаміну.

Так скільки ж необхідно крему?

Необхідна кількість «доз» крему з глюкозаміном Revalife™ на певну область тіла:

Частина тіла Кількість доз Маса, г
Стопа 2 дози 1,0 г
Кисть 1 доза 0,5 г
Рука (одна) 3 дози 1,5 г
Нога (одна) 6 доз 3,0 г
Тулуб (ззаду і спереду) 14 доз 7,0 г

Довідка

Одна доза – це кількість крему, видавленого з тюбика зі стандартним отвором (діаметр 5 мм), і займає відстань від кінчика вказівного пальця до найближчого суглоба.

«Смужка», яка вийшла (див. фото), – це півграма лікарського засобу, тобто глюкозаміну (0,5 г). Даною дозою можна обробити поверхню, площею в дві долоні дорослої людини.

Необходимое количество «доз» крема с глюкозамином Revalife™ на определенную область тела

* Біодоступність – це кількість діючої речовини, яка потрапляє в уражені тканини.

? Безкоштовна консультація