Як повернути здоров'я суглобів?
  • RU
  • UA

КРЕМ REVALIFE™ – ЗНІМАЄ БІЛЬ У СУГЛОБАХ І ПОДОВЖУЄ ЇМ ЖИТТЯ

Як повернути здоров’я суглобів?

Автори: Прес-служба «Щотижневика АПТЕКА».

Одним з захворювань опорно-рухового апарату, які найчастіше діагностуються у пацієнтів різних груп є остеоартроз. Прийнято вважати, що захворювання найбільш часто відзначають у осіб старшого віку, проте все частіше запально-дистрофічні зміни в суглобах діагностуються в осіб молодого віку. За статистикою, поширеність остеоартрозу в країнах світу становить у осіб у віці старше 35 років – 60%, а після 60 років – 97% (Пасієшвілі Л.М. 2017).

ПРОБЛЕМА ОСТЕОАРТРОЗУ

Значимість захворювання, як медична, так і соціально-економічна, обумовлюється його широкою розповсюдженістю, прогресуючим перебігом, що може привести до втрати працездатності (Імаметдінова Г.Р. і співавт., 2016).

Остеоартроз розвивається в разі, коли ферменти і речовини, які провокують деградацію хряща, «переважують» дію білків, які відповідальні за його цілісність (Пасієшвілі Л.М. 2017). Крім того, ураження суглобової тканини не обмежується деструкцією хряща, а й супроводжується запаленням субхондральної кістки, синовіальної оболонки, зв’язок, періартикулярних тканин і т.д. Все це в комплексі викликає значні функціональні порушення і зниження якості життя хворого (Імаметдінова Г.Р. і співавт., 2016).

ЯК ВПОРАТИСЯ З НЕДУГОЮ?

Відповідно до міжнародних рекомендацій і результатів численних клінічних досліджень при остеоартрозі актуально застосування модифікуючих засобів уповільненої дії, які надають структурно-модифікуючу дію на суглобовий хрящ. До таких засобів відносяться ті, до складу яких входить глюкозамін (Коршунов Н.І., Єршова О.Б., 2006).

Глюкозамін є моноаміносахарид, який синтезується з глюкози. Молекула є будівельним елементом, необхідним для біосинтезу різних сполук в організмі, а також компонентом клітинних мембран, клітинних поверхневих білків і проміжних структурних молекул, що з’єднують клітини (Імаметдінова Г.Р. і співавт., 2016).

Механізм дії глюкозаміну дуже різноманітний. Молекула вбудовується в структури хрящової тканини, стимулюючи її синтез і пригнічуючи деструкцію. Крім того, безпосередньо або побічно глюкозамін бере участь у формуванні суглобових поверхонь, сухожиль і зв’язок (Імаметдінова Г.Р. і співавт., 2016). Глюкозамін до того ж володіє протизапальними і знеболюючими властивостями (Болховітін П.В., 2015).

REVALIFE® ПРОСТЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ СКЛАДНОЇ ПРОБЛЕМИ!

Особливу увагу українським споживачам слід звернути на сучасну новинку – крем Revalife®. Даний продукт був розроблений спеціально для полегшення дистрофічних пошкоджень суглобів (остеоартрозу та ін.).

Особливість Revalife® полягає в спеціально розробленій для трансдермального введення формулі глюкозаміну, яка захищена декількома патентами. Саме трансдермальна форма глюкозаміну, за твердженнями вчених, перспективна і має переваги перед традиційними пероральними формами (Гарнер С.Т. 2017). Дослідження in vitro продемонстрували, що молекула глюкозаміну, основного діючого компоненту Revalife®, має високу здатність проникнення через мембрани шляхом трансдермального транспорту та/або черезшкірного всмоктування (Гарнер С.Т. 2017).

Окрім того, Revalife® був розроблений для використання при будь-якій локалізації ушкодження: на ліктьовому, колінному або тазостегновому суглобах, а також зап’ясті. Revalife® рекомендується використовувати як мінімум 2 рази на добу (вранці та ввечері).

Revalife®: на варті здоров’я ваших суглобів!

? Безкоштовна консультація