Инструкція
 • RU
 • UA

КРЕМ REVALIFE™ – ЗНІМАЄ БІЛЬ У СУГЛОБАХ І ПОДОВЖУЄ ЇМ ЖИТТЯ

Инструкція

Revalife® крем для полегшення проявів артриту з глюкозаміном.

Рекомендується застосувати Revalife® до напруженого або розтягненого суглоба принаймні двічі на день, щоб пришвидшити відновлення вашого здоров’я.

Зменшення болі є хорошим показником ефективності Revalife®. Ще кращою мірою, але дорожчою, буде періодичне проведення МРТ тканин уражених суглобів до та під час використання Revalife®.

Revalife® тимчасово знімає неінтенсивний біль у суглобах і м’язах, пов’язаний з: артритами, бурситами, тендинітами, розтягненнями, надривами м’язів, сухожиль та фасцій.

ОА Порада 1: Рекомендується спочатку використовувати Revalife® лише на одному з суглобів, уражених остеоартрозом (ОА). Наприклад, якщо у вас уражені обидва зап’ястя, використовуйте Revalife® тільки на праве зап’ястя, та не використовуйте на ліве. Застосовуйте протягом двох, а краще-чотирьох тижнів. Наприкінці цього часу ви зможете легко визначити ефективність Revalife®, порівнюючи відчуття у правому зап’ясті з лівим.

ОА Порада 2: ОА викликаний тим, що організм НЕ регенерує стільки ж хрящової тканини, скільки втрачається регулярним щоденним «зношуванням» у суглобах. Болі в суглобах є хорошим показником того, що ви втрачаєте більше хрящової тканини, ніж ваше тіло заміщає. Та ще кращою мірою, яка використовується в багатьох дослідженнях, є визначення «проміжку» між суглобами: рентгенівське дослідження ураженого суглоба робиться на початку використання Revalife® та після застосовування крему протягом кількох місяців. Вимірюючи відстань між суглобами, ваш лікар може визначити-чи лікування зупинило втрати хрящової тканини (відстань між суглобами не змінилася або навіть зменшилась), чи ні.

Формула Revalife* захищена двома міжнародними патентами та двома патентами США.

Умови зберігання: зберігати при температурі від+20° до +25°С при щільно закритій кришці. При вагітності або годуванні груддю перед використанням проконсультуйтеся з лікарем. Зберігайте в недоступному для дітей місці. При потраплянні в ротову порожнину зверніться за медичною допомогою в спеціалізовану установу.

Застереження:

 • уникати попадання прямих сонячних променів;
 • тільки для зовнішнього застосування;
 • використовувати тільки за призначенням;
 • не щільно перев’язувати або не використовувати з нагрівальною пов’язкою;
 • уникати потрапляння в ротову порожнину, очі та слизові оболонки;
 • не наносити на рани або на ушкоджену, роздратовану шкіру.

Припиніть використання і зверніться до лікаря, якщо:

 • стан погіршується;
 • симптоми зберігаються протягом 7 днів або проявляються/повторюються протягом декількох днів.

Застосування у дітей: можна використовувати дітям старше 12 років.

Протипоказання: підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з компонентів засобу.

Склад: ментол, ЕДТА, етанол, ізопропілпальмітат, метил парабен, мононатрійфосфат, N-ацетил глюкоза мін, полоксамер 407, пропілпарабен, соєвий лецитин, токоферілацетат (ацетат вітаміну Е), вода USP.

Маса нето: 85 г (3.0 OZ).

Виробник: Інтернешинал Натрасютікал Компані оф Амеріка, 4445 Стонінгтон Сьоркл, Атланта, Джоджия, 30338, США.

Заявник експертизи: Приватне підприємство ТОРЕС-Н, Україна, 09000, Київська обл., м. Сквира, вул. Макара Чижика, 32 Тел./факс +380459491305. Код за ЄДРПОУ або національний номер заявника експертизи 33689605 Висновок держ. сан-епід. експертизи N9602-123-20-3/2853 від 07.12.2016 р.

Офіційний дистриб’ютор: ТОВ «СІСТЕМ ФАРМ», 08300, Україна, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченка, буд. 100/5. Тел.: +38 (097) 167-02-46.

Частота застосування: Revalife® слід застосовувати двічі на день – один раз вранці та один раз ввечері.

Дозування: для досягнення оптимальних результатів використовуйте 30-90 г Revalife® протягом місяця на уражені суглоби. При отриманні позитивного ефекту продовжуйте використовувати й надалі.

Застосування:

 • Нанесіть на чисту, суху шкіру на суглоби або м’язи, що болять.
 • Обережно втирайте до зникнення крему.
 • Щільно закрийте ковпачок після використання.

 

Застосування для колінного суглобу:

застосовуйте Revalife® на задній та внутрішній стороні колінного суглоба. НЕ застосовуйте його до передньої та верхньої частини коліна, тому що надколінок блокує проникнення крему в суглоб. Нанесення з внутрішньої сторони найкраще підходить для більшості людей, тому що сухожилля на внутрішній стороні є меншим, ніж на зовнішній.

 

Застосування для кульшового суглобу:

застосовуйте Revalife® на передній і зовнішній стороні стегна – ці місця дозволяють проникнути активним компонентам Revalife® найкоротшим шляхом в кульшовий суглоб. НЕ застосовуйте крем на задній частині стегна, оскільки кістка блокує його проникнення до кульшового суглоба.

 

Застосування для зап’ястних суглобів:

нанесіть Revalife® на верхню частину зап’ястя і добре втирайте. НЕ застосовуйте його до нижньої частини зап’ястя, оскільки сухожилля на пальцях блокують проникнення крему до зап’ястя.

 

 

Застосування для ліктьового суглобу:

зігніть руку і нанесіть Revalife® на кінець ліктьового суглоба та втирайте до зникнення крему.

? Безкоштовна консультація