REVALIFE ™ - інноваційний крем для усунення проявів артриту і остеоартрозу
  • RU
  • UA

КРЕМ REVALIFE™ – ЗНІМАЄ БІЛЬ У СУГЛОБАХ І ПОДОВЖУЄ ЇМ ЖИТТЯ

Нема в наявності!

Переваги крему Revalife™ (Ревалайф)

Хочете продовжити життя
Ваших суглобів?
Болять суглоби після навантаження?
Збережіть їх для своїх рекордів!
Вам допоможе інноваційний американський крем з глюкозаміном - REVALIFE ™ (РЕВАЛАЙФ)!
Усуває больові прояви артриту без ін'єкцій
З кремом Revalife ™ Ви зможете значно знизити біль за рахунок надходження необхідної дози глюкозаміну в суглоб. І все це без необхідності проведення болючих уколів в медустанові.
Висока ефективність і швидка дія
Американський крем Revalife ™ - засіб з унікальною запатентованою формулою. Ефективність досягнута за рахунок біодоступності - в суглоб доставляється понад 40% Глюкозамина. Формула Revalife ™ захищена двома міжнародними патентами (WO2005116086 A2, WO2005116086 A3).

Застосування

Колінний суглоб

Застосовуйте Revalife™ на задній і внутрішній стороні суглоба.

Кульшовий суглоб

Застосовуйте Revalife™ на передній і зовнішній стороні стегна – ці місця дозволяють проникнути активним
компонентам Revalife™ найкоротшим шляхом в кульшовий суглоб.

Ліктьовий суглоб

Зігніть руку та нанесіть Revalife™ на кінець ліктьового суглоба. Втирайте до зникнення крему.

Суглоби зап’ястя (кисті)

Нанесіть Revalife™ на верхню частину зап’ястя і добре втирайте.

Про Revalife™

Інноваційний американський крем з глюкозаміном Revalife™ – знімає біль в суглобах і продовжує їм життя.

Статистика

Остеоартроз – це захворювання, яке вражає більше людей, ніж рак, діабет і серцеві дисфункції. За ризиком інвалідності остеоартроз посідає 1 місце в світі.

ЩО ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ ГЛЮКОЗАМІН?

У 1990-х роках дослідження підтвердили, що при артритах використання глюкоза міну дозволяєконтролюватибіль і компенсувати руйнування хряща. Глюкозамін – компонент хрящової тканини, що відповідає саме за амортизацію в суглобах. Він необхідний для правильного формування або зміцнення таких тканин, як:

  • Хрящі (оберігають суглоби)
  • Синовіальна рідина (змащує суглоби)
  • Кісткові елементи
  • М’язи, Сухожилля, Зв’язки

Чому Глюкозамін?

NAG-глюкозамін – це основа американського крему Revalife™ (Ревалайф™). Використовуючи крем протягом 6 місяців відновлюється товщина хрящової тканини в ушкодженому суглобі та значно знижується біль.

Історія Revalife™

Виробник

Американська компанія INCA LLC розробила унікальний продукт Revalife™ – запатентований крем, який доставляє глюкозамін в уражені остеоартритом суглоби з біодоступністю 40%.

Співвинахідник Revalife™ …

… доктор Ентоні Капомаккья, викладач Університету Джорджії (США), страждає від Остеоартриту. Він використовував Revalife™ для лікування свого захворювання з моменту його розвитку.

Таблиця порівняння Revalife™ з НПЗП та іншими формами

Порівняння американського крему Ревалайфз НПЗП (нестероїдними протизапальними препаратами), інгібіторами ЦОГ-2 і таблетованими формами з глюкозаміном.

Переглянути/згорнути
Продукти/вигодиДоставка речовини в уражені тканиниПолегшення болюБезпечний для споживачівМ’яке відновлення ОАСильне відновлення ОА
НПЗП (Нестероїдні протизапальні препарати)
Так
Так
Ні
Ні
Ні
Інгібітори ЦОГ-2
Так
Так
Ні
Ні
Ні
Таблетовані форми c глюкозаміном
Так
Так
(при використанні 4 тижні)
Так
Так
Ні
Revalife™
Так
Так
(при використанні 4 тижні)
Так
Так
Так

Відгуки

Каждый вечер я наносил на колени Revalife, и на утро болевые ощущения уменьшались
Щовечора я змащував коліна Revalife, і на ранок больові відчуття зменшувалися

Вільний час намагаюся проводити активно – часто виїжджаю кататися на велосипеді в гори, а в минулому сезоні вирішив стати на сноуборд.

Revalife мені порадили друзі спортсмени. Так як я не особливо розбираюся в медицині, вирішив випробувати в реальних умовах.

Як виявилося – не прогадав. У першій же поїздці в Буковель, під час навчання катанню на сноуборді, я дуже перевантажив коліна через нетипові для себе навантаження. Що проявлялося в ниючому болі й дискомфорті в колінах.

Щовечора я змащував коліна Revalife, і на ранок больові відчуття зменшувалися або зникали повністю.

Також відзначив для себе приємний зігріваючий ефект, яким володіє крем.

Тепер при кожній поїздці я беру з собою Ревалайф, і використовую його після значних фізичних навантажень.

Дабіжа Андрій
Системний адміністратор, 34 роки, любить екстрім (м. Київ, Україна)
Эффект действия впечатляющий, боль в суставах практически исчезла
Ефект дії вражаючий, біль практично зник

Все життя була активною, займалася бігом, регулярно каталася на велосипеді. Але декілька років тому почались проблеми з суглобами. Перепробувала масу різних препаратів, але ефект був короткотривалим і незначним(((

За рекомендацією хорошої людини спробувала в дії Revalife. Чесно кажучи, в ефективність засобу не вірила. Але мої побоювання залишились в минулому після кількох днів застосування Revalife.

Застосовувала засіб на болючих місцях протягом місяця. Ефект дії вражаючий, біль практично зник, а в деяких місцях я про нього взагалі забула. Я знову відчуваю себе активною)))

«Підсадила» на Revalife батьків. Вони в захваті!!!)

Дякую творцям такого чудового засобу і рекомендую Revalife іншим!

Рябоконь Тетяна
Проектний менеджер, 32 роки (м. Київ, Україна)
Revalife Через одну неделю стало легче, еще через одну подвижность восстановилась
Через один тиждень стало легше, ще через один рухливість відновилася

Минулого літа почало боліти ліве коліно. Мабуть, стара травма плюс сидячий спосіб життя… Знеболюючі препарати частково прибрали проблему, але з’явилося постійне відчуття скутості. Наче на коліно накладена пов’язка, яка заважає руху.

Приблизно в цей же час побачила рекламу крему Ревалайф на Фейсбуці. Вирішила спробувати.

Через один тиждень стало легше, ще через один рухливість відновилася.

Думаю, крем займе гідне місце в моїй аптечці.

Новицька Ірина
Провізор, 51 рік (м. Чернігів, Україна)
Мазь Ревалайф имеет длительный эффект устранения ноющей боли особенно ночью
Крем має тривалий ефект усунення ниючого болю особливо вночі

З дитинства займався різними видами спорту: біг, боротьба, бокс. Дуже любив їзду і стрибки на лижах, де в юності сильно травмувався – пошкодив хребет і тазостегнові суглоби, після чого рекомендували займатися плаванням. Плаванням займався професійно 10 років, досяг розряду КМС.

Але з віком травми нагадали про себе, особливо тазостегнові суглоби, з’явився ниючий та крутящий біль, від якого став погано спати. Пішов в поліклініку до травматолога, де зробили рентген і обстеження. Хорошого нічого не сказали – початкова стадія коксартрозу.. Порекомендували використовувати мазь і таблетки з глюкозаміном для підтримки суглобового хряща. Застосовував різні мазі та гелі, ефекту ніякого не отримував.

У Фейсбуці прочитав про крем для суглобів РЕВАЛАЙФ, який з США, нова запатентована розробка американських вчених, зацікавився і купив спробувати. Так ось, хочу поділитися своїм досвідом використання. Сподіваюся, мій коментар буде корисний, хто вирішить спробувати або шукає чим допомогти собі.

Користуюся кремом 3 місяці. РЕВАЛАЙФ має приголомшливий заморожуючий і болезаспокійливий ефект, при нанесенні перші відчуття холоду і заморожування (трохи навіть пече), але потім через півгодини проходить і відчуття заморожування, і ниючий біль. Особливо мені допомагає перед сном, після навантажень і втоми за день. Після нанесення крему добре почав засинати. На ранок прокидаєшся відпочившим, і нічого не турбує, що навіть забуваєш вранці намазати суглоби як рекомендує виробник.

Набагато краще за інші креми, які я раніше використовував, а пробував і зігріваючі, і болезаспокійливі з діклофінаком, загалом різні які бачив в рекламі. Ефекту такого не отримував.

Крем має дуже приємний запах і тривалий ефект усунення ниючого болю особливо в нічний час. Рекомендую спробувати тим, у кого були травми.

Диченко Олег
Підприємець, КМС з плавання, 38 років (м. Харків, Україна)
Через неделю стала спать спокойно, сгибать и разгибать колено
Через тиждень стала спати спокійно, згинати та розгинати коліно

Мала необережність впасти на коліна. Забила більше праву ногу. Вночі не могла спати так боліло праве коліно, а ні повернутися, а ні зігнути ногу. При ходьбі теж було боляче в коліні.

На початку вживала знеболюючі таблетки, натирала коліно різними настойками, гелями та біль втихав, але не на довго.

Почала використовувати Ревалайф і ефект відчула відразу, а десь через тиждень біль зовсім зник, стала спати спокійно, згинати та розгинати коліно, навіть на велосипеді можу проїхатися.

Крем мені допоміг. Використовувала згідно інструкції – наносила на коліно двічі: вранці та ввечері. Побічних явищ у застосуванні крему не виявила.

Наталія Лук’янівна
Пенсіонерка, 63 роки (м. Запоріжжя, Україна)
Два дня использовал только Revalife и стал как новенький.
Два дня і як новенький!

Граю в футбол, напевно, з того часу, як тільки почав ходити 🙂 Природно, що з роками коліна можна так сказати “зношуються”. Ось недавно зробив томографію, поставили діагноз – “посттравматичний деформуючий артроз правого коліна”.

Почав використовувати тільки один Revalife, думав додати ще інших препаратів, але відчув полегшення, пропали болі та більше зміг рухатися. Найпоказовішим став випадок: давно не був на полі, тут вийшов на гру і не лінувався, грав в повну силу. Зазвичай після такого навантаження дуже довго відновлююсь, буває з дому не виходжу, набрякають і болять коліна.

Два дні використовував тільки Revalife і став як новенький.

Кармазенко Анатолій Васильович
Вчитель, грає в футбол, 55 років (Запорізька обл., Україна)
Через 8 дней рассосалась гигрома
Через 8 днів розсмокталася гігрома

Замовила крем і вирішила спробувати його від декількох проблем. Отримала позитивний ефект вже після 8-го дня використання крему.

Наносила вранці та ввечері (перед сном), мазала рясно.

У мене є «гулі» на ногах. Буває за день багато проходжу і в результаті навантаження вони сильно болять. Коли почала використовувати крем вони не зменшилися, але при цьому біль пройшла як після невеликого, так і навіть після тривалого навантаження.

Також була біль у правому коліні, в районі внутрішнього меніска. Використовувала крем і біль пройшов.

Окрім того, було дві гігроми на правій руці. Почала використовувати «чудо»-крем, і маленька розсмокталася, але стара, яка побільше, – ні. Думаю, це нормально так як їй вже 33 роки… Кисть перестала боліти, і при натисканні на гігрому теж не болить.

На лівій руці болів суглоб великого пальця і тільки тут крем не допоміг, біль залишилася.

Засіб хороший, я результатом задоволена. Буду використовувати й надалі.

Осиповська Людмила Миколаївна
На пенсії, 61 рік (м. Ірпінь, Київська обл., Україна)
Боль прошла через 2 недели применения
Біль пройшов через 2 тижні застосування

З 2011 по 2013 роки хворіла на гостру форму артриту плечових суглобів. В осінньо-весняний період відчуваю загострення. З кінця жовтня 2017 року стала застосовувати крем Ревалайф.

Перше враження: відсутність звичайної для таких препаратів прохолоди або тепла, а просто комфортне відчуття і без різкого запаху чи прилипання. Застосовувала за інструкцією, змазуючи вранці та ввечері. Загострення болю чи алергії не спостерігалося. Біль пройшов через 2 тижні застосування.

Нещодавно, працюючи на подвір’ї, відчула м’язовий біль. Але після 2-х застосувань крему біль минув. Препарат має м’яку дію, принаймні для мене, і я би хотіла й надалі ним користуватися.

Щира Наталія Василівна
Пенсіонерка, 60 років (м. Ірпінь, Київська обл., Україна)
Біль пройшла буквально в перші дні використання

Спробував Revalife для зняття болю в області лівого плеча. На артрит і остеоартроз не обстежувався, але турбували болі при ротації лівого плечового суглоба. Займався в минулому не професійно плаванням і боксом. Зараз ходжу до спортзалу, намагаюся підтримувати форму і для нормального тренування змушений розминати по 30-40 хвилин ліву руку.

Дізнався про Revalife від друга, почитав в інтернеті більше про нього. Вирішив спробувати і результатом дуже задоволений. Спочатку був певний скепсис, але після того як два дні використовував Revalife і зміг почати тренування відразу без будь-якої болю – всі сумніви розвіялися. Рекомендую.

Лайф-хак: після нанесення і втирання крему раджу помити пальці. Я мав необережність потерти око, що викликало печіння.

Юрій
Менеджер з продажу, 34 роки (Київська обл., Україна)
В течение двух месяцев использовала Ревалайф для борьбы с симптомами артроза и растяжением сухожилия коленного сустава.
Відчуття болю в коліні при ходьбі та інших навантаження зникло

Тривалий час мене турбував артроз коліна, потім розтягнула сухожилля. Користувалась різними мазями та гелями. Не допомагало.

Протягом двох місяців використовувала Ревалайф для боротьби з симптомами артрозу та розтягненням сухожилля колінного суглобу. Крем має приємний ментоловий запах. В перші хвилини після нанесення з’являється відчуття прохолоди. Через 30 хвилин біль зосереджується в одному місці, що в перші дні мене затурбувало. Але після першого тижня ці симптоми зникли і біль поступово переставав турбувати.

Особливо важливо, що через біль доводилось спати тільки на спині, а після застосування препарату все змінилося. Недоліків і побічних дій не помітила. Відчуття болю при ходьбі та інших навантаження зникло.

Дуже вдячна людині, яка запропонувала мені Revalife.

Пушкарьова Валентина Михайлівна
Працюючий пенсіонер, сфера соціального забезпечення, 60 років (м. Васильків, Київська обл., Україна)

Статті

Остеоартроз бере в заручники спортсменів і людей після сорока років.

У групі ризику спортсмени, люди похилого віку, та ті, хто багато часу проводить на ногах.

Одним з захворювань опорно-рухового апарату, які найчастіше діагностуються у пацієнтів різних груп є остеоартроз.

У цьому матеріалі детально розповідається скільки глюкозаміну міститься в одній тубі американського інноваційного крему Revalife™ (Ревалайф™).

На сьогоднішній день ми маємо невтішну тенденцію – до 30% населення Землі мають різні патології суглобів, причому все більше молодих людей піддаються цій недузі.

В Європі глюкозамін використовували протягом більше тридцяти років, починаючи з 1970-х років минулого століття, як терапевтичний препарату для лікування при остеоартриті [1, 2]

Як оформити замовлення?

1

Впишіть свої дані в форму замовлення, яку Ви бачите на сайті, і натисніть «замовити».

2

Менеджер зв’язується з Вами для обговорення подробиць.

3

Замовлений товар відправляється в той же день або на наступний.

ОПЛАТА

При складанні замовлення Ви самі визначаєте зручний для Вас спосіб оплати:

  • Оплата замовлення на карту Приватбанку*.
  • Оплата за фактом отримання замовлення у відділенні «Нова пошта».
* Реквізити повідомить менеджер при підтвердженні замовлення.
ДОСТАВКА ТОВАРУ «НОВОЮ ПОШТОЮ»
Доставка продукції відбувається за рахунок продавця.

При оплаті замовлення за фактом отримання у відділенні «Нова пошта» (післяплатою), Ви оплачуєте тільки доставку оплати.
По Україні ми пересилаємо товар перевізником «Нова Пошта». Після відправки Ви отримаєте номер ТТН для відстеження посилки на офіційному сайті перевізника.
Коли посилка опиниться на складі у Вашому місті Ви зможете її отримати, пред’явивши паспорт або водійські права.
В середньому доставка триває 1-2 доби.

Корисні посилання служби експрес-доставки «Нова Пошта»:
Найближче відділення https://novaposhta.ua/office
Термін доставки https://novaposhta.ua/onlineorder/estimatedate

Питання та відповіді

1. Як можна визначити ефективність застосування Revalife™?

Остеоартроз викликаний тим, що організм НЕ регенерує стільки ж хрящової тканини, скільки втрачається регулярним щоденним «зносом» у наших суглобах. Болі в суглобах є яскравим показником того, що Ви втрачаєте більше хрящової тканини, ніж Ваше тіло заміщає.

Є хороший спосіб перевірки ефективності засобу, який використовується в багатьох дослідженнях. Це визначення «проміжку» між суглобами: рентгенівське дослідження ураженого суглоба робиться на початку використання Revalife™ (Ревалайф) і після застосування крему протягом декількох місяців. Вимірюючи відстань між суглобами, Ваш лікар може визначити – лікування зупинило втрату хрящової тканини (відстань між суглобами не змінилася або зменшилася) чи ні.

2. Яка біодоступність Revalife™?

Біодоступність – це кількість діючої речовини, яка потрапляє в уражені тканини. У Revalife™ біодоступність – 40%. Тобто 40% глюкоза мінупотрапляє в суглоб. Доказом служить клінічні дослідження («Звіт про трансдермальну проникність крему Revalife, що містить глюкозамін» див. в розділі «Статті»).

Це говорить про те, що потенціал застосування американського крему Revalife™ має переваги перед використанням традиційних таблетованих форм (таблеток).

Біодоступність таблетованих препаратів з глюкозаміном становить до 1%. У хрящову тканину потрапляє дуже мала кількість речовини, яка недостатня для досягнення бажаного результату.

Ключова перевага Revalife™ – стійке проникнення глюкозаміну через шкіру дозволяє забезпечити більш стабільний рівень речовини в крові. Важливо і те, що місцеве використання дозволяє обійти метаболізм в печінці – додаткове обмеження пероральної доставки глюкозаміну.

Доставка глюкозаміну через шкіру дозволяє знизити шоковий вплив на організм, знижує ризик побічних ефектів таких як Цукровий діабет.

Більш ефективними від таблетованих форм є ін’єкційні препарати, але таке лікування вимагає болючих уколів і виконується амбулаторно (в медустановах), з додатковими витратами.

3. Навіщо потрібно використовувати крем Revalife™ спортсменам?

Відомо, що глюкозамін продукується ендогенно в організмі людини метаболічним шляхом. Відповідно, для ефективної роботи систем організму потрібно відносно стабільний рівень глюкозаміну в крові. У міру старіння і впливу чинників активного способу життя (спорту) наше тіло перестає виробляти достатню кількість метаболітів глюкозаміну для підтримки здорового стану шкіри, хрящів і тканин. З’являється необхідність вводити в організм екзогенний глюкозамін для поліпшення стану цих тканин.

4. Яка доза Глюкозаміну в Revalife™?

У кожному грамі крему Revalife™ міститься 100 мг глюкозаміну. Це 10% активної речовини.

У тубі 85 г крему Revalife™, тобто в тубі міститься 8,5 г глюкозаміну.

Revalife™ – це інноваційний американський крем, створений для трансдермальної (через шкіру) доставки глюкозаміну. В результаті клінічних спостережень у хрящову тканину доставляється понад 40% активної речовини.

Дозування. Згідно з інструкцією рекомендовано наносити 90 г крему (для великих суглобів) протягом місяця. Це означає, що кожну добу треба наносити 3 г крему – 1,5 г вранці й 1,5 г ввечері.

В 1,5 г крему міститься 150 мг глюкозаміну. Всмоктується 99% речовини – 148 мг. У тканини суглоба потрапляє 40% глюкозаміну, тобто 59,2 мг.

Для порівняння – при прийомі таблетованого глюкозаміну (таблеток) дозування становить 1500 мг, а надходить в суглоб менш 1%, тобто менше 15 мг.

Дані основані на «Звіті про трансдермальну проникність крему Revalife, що містить глюкозамін» (див. розділ «Статті»).

5. Чи може крем викликати подразнення?

Завдяки наявності в складі крему вітаміну Е (токоферілацетата), ймовірність висипань, алергічних реакцій різко знижується. Засіб Revalife™ не викликає сухості та подразнення. При цьому звертаємо Вашу увагу на протипоказання: підвищена чутливість (алергія) до будь-якого з
компонентів засобу.

6. Навіщо в складі крему є ментол?

Revalife™ стимулює відновлення ураженої артритом хрящової тканини. Так само він має і протизапальні властивості, хоча першочергово він знімає біль, підвищену чутливість і набряклість. А ментолове масло серед компонентів звсобу знімає запалення і чинить антимікробну дію, зменшує прояви болю і свербіння. Після потрапляння ментолу на шкіру спостерігається звуження судин, відчуття холоду, яке заміщується
слабовираженним печінням і поколюванням. Це створює додатковий комфорт для пацієнта.

7. Як довго можна використовувати Revalife™?

Інноваційний крем від артриту Revalife™ можна використовувати протягом тривалого часу. Обмежень по тривалості використання немає.

8. Чому спочатку потрібно використовувати Revalife™ тільки на одному суглобі?

Рекомендується спочатку використовувати Revalife™ (Ревалайф) лише на одному з суглобів, уражених остеоартрозом (ОА). Наприклад, якщо у вас уражені обидва зап’ястя, використовуйте Revalife™ тільки на правий зап’ясток, і не використовуйте на лівий. Застосовуйте протягом двох, а краще – чотирьох тижнів. В кінці цього часу Ви зможете легко визначити ефективність Revalife™, порівнюючи відчуття в правому зап’ясті з лівим.

9. Як часто потрібно використовувати крем?

Рекомендується застосовувати Revalife™ до напруженого або розтягненого суглобу два рази в день, щоб прискорити відновлення Вашого здоров’я.

Ще кращою мірою, але дорожчою, буде періодичне проведення МРТ тканин уражених суглобів до і під час використання Revalife™.

Revalife™ тимчасово знімає неінтенсивний біль у суглобах і м’язах, який пов’язаний з: артритами, бурситами, тендинітами, розтягненнями, надривами м’язів, сухожиль і фасцій.

10. Чи дійсно продукт виробляється в США?

Так, крем Revalife™ (Ревалайф) виробляється в США.

Виробник: International Nutraceutical Company of America, 4445 Stonington Circle, Atlanta, GA 30338 USA.

Офіційний сайт виробника: www.revalife.com

? Безкоштовна консультація